Вікторія Русин: «Три складові успіху у цій сфері: наполегливість у пошуку свого клієнта, працьовитість і класний відпочинок»

on

Вікторія Русин – Instagram- художниця, яка має заздалегідь вигаданих персонажів. Вони є її оперою та основою для відтворення різних ситуацій за допомогою пензлика та ручок. Дівчина з дитинства мріяла стати художницею, тому ніколи не покидала свого захоплення. Навіть після народження дитини. І саме про те, як залишатися вірною своїм стандартам та покликанню Вікторія розповіла у своєму інтерв’ю.

53285546_307368029966168_3454039654657949696_n.jpg
Автор: Вікторія Русин

 

Шлях до успіху через Instagram

Я із самого дитинства любила малювати. Закінчила художню школу, потім університет за спеціальністю «Дизайн». Коли завагітніла і народила донечку, то дуже хотіла малювати олійними фарбами, але не мала часу на тривалу роботу. Тому спробувала зробити акварельну ілюстрацію для свого чоловіка, потім для друзів. Тоді виставила ці фото у Іnstagram – і закрутилось.

53526704_2134203373289742_5260293313541439488_n.jpg
Автор: Вікторія Русин

Про власний стиль, неймовірну конкуренцію труднощі в професії

Так у мене є свій стиль – це є у кожного творця, чи то кераміки, чи слова, чи образотворчого мистецтва. У мене є певні вже сформовані персонажі, які є моєю опорою і стабільністю. А все що відбувається довкола них немає ніяких правил, це суцільний політ фантазії. Стиль, як ви назвали, «мультяшний» притаманний усім ілюстраціям, тому що це така собі інтерпретація реалістичного у площину художника. Вона є у всіх ілюстраторів, у мультяшності немає нічого особливого.
Пробити собі шлях не легко. Конкуренція неймовірна. Ви просто знаходите «своїх» людей. А знайти їх можна різними шляхами. Для мене це Instagram. Три складові успіху у цій сфері: багато роботи, багато наполегливості у пошуку свого клієнта, і класний відпочинок – це ваше натхнення. Щодо труднощів… Труднощі в пошуку добрих для вас матеріалів, фарб, паперу, рамочок. Найважче у професії – це спілкування з людьми. Часто всі покладаються на вас- тоді усе гаразд. Якщо клієнт вам не довіряє повністю, контролює ваш крок – то це вже не творчість. А це, як забирати повітря у художника – дуже важко.

53458196_804440049921497_6435392465896734720_n.png
Автор: Вікторія Русин

 

Про генераторів натхнення, техніку та співпрацю з іншими ілюстраторами

Натхнення приходить по-різному. Усе залежить від багатьох факторів. Інколи сюжет іде від побажань замовника, інколи ви вже самі пропонуєте те, що давно сидить у вашій голові. Звичайно що кожна моя робота унікальна і двох таких немає. Усе робиться спеціально для однієї людини, пари чи сім‘ї. Техніка моя проста. Це акварельні ілюстрації на папері з додаванням гелевої ручки. Щодо співпраці… Пропозицій ще не отримувала.

Спілкувалася: Ася Радько

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s