Створення YouTube-каналу на мільйон

on

Мабуть, у кожного з вас знайдеться друг, який хотів би ділитися подіями зі свого життя, цікавою інформацією про подорожі, книги, робити огляди на топ-10 найкращих серіалів Netflix. А, можливо, це були навіть ви, але нікому про це не зізнавалися, тому що боялися показати себе та свої ідеї світу?! Якщо відповідь так, не засмучуйтесь! У цій статті ми дамо топ-5 порад для створення й процвітання вашого блогу.

стаття 1442.jpg

1 «У мене немає професійної камери». Знайомо? Ця фраза – лише виправдання. Можна почати знімати відео навіть на звичайний смартфон! Якість камери на телефоні (хоча б 5 мегапікселів) може несуттєво відрізнятися від дзеркальної фотокамери. Відсутність штативу – також не проблема! Можна використати підручні засоби: книги, стільчики, мамину косметичку. І пам’ятайте, що навіть відома найвідоміші зараз блогери починали знімати відео на звичайний смартфон. Мотивація – усе, що потрібно.

«Закинув свій канал, бо закінчились ідеї». Багато блогерів-початківців викладають свої відео дуже часто. Як результат – у них закінчуються ідеї, їхній запал зникає. Потрібно лише спланувати графік викладу відео. Рекомендуємо також завжди мати при собі записничок. Круті ідеї часто приходять до нас неочікувано!

3 «Уже півроку веду блог, а переглядів мало». Нічого не буває відразу. Усі відомі блогери починали з нуля. Регулярність викладу відео, цікава подача матеріалу й новизна ідеї стануть Вам у пригоді! Щоб урізноманітнити канал, зацікавити й активувати аудиторію, можна закликати глядачів відповідати на запитання після кожного відео, проводити giveaway, ділитися відео з друзями, прислухатися до порад своїх фолловерів.

4 «Заведу блог, щоб заробити багато грошей!». Дуже часто наші мрії розбиваються об сталеву реальність. Блогерство – це кропітка праця. У цій сфері досягли успіху лише ті, які важкою працею донесли свою ідею до інших. Отже, їхньою головною метою була ідея, а не гроші. А паперові друзі – це лише бонус, який отримує блогер за свою роботу. В основному, ютубери отримують гроші саме за рекламу. Щоб зацікавити роботодавця, потрібно постійно розвивати канал, співпрацювати з іншими блогерами, піарити та просувати свій блог у соцмережах. Будьте готовими до того, що спочатку ви працюватимете безкоштовно, а то й зовсім – у мінус собі.

5 «Усі стали блогерами, і я стану!». Youtube-канал – місце для ваших думок, ідей, переживань. Глядачі цінують щирість і відкритість у блогера. Ніхто не любить тих, хто постійно копіює інших. Рекомендуємо обрати тематику, у якій ви будете почувати себе справжнім експертом! Адже кожний блогер може запропонувати саме свій «товар», який буде користуватися попитом у «покупців».

стаття 1443.jpg

Ви можете зняти своє відео на фоні Ейфелевої вежі за допомогою найкрутішої дзеркалки, але воно набере всього десять переглядів. Усе залежить лише від вас!

Адже можна зняти відео на телефон із фоном на бабусин килим, і воно принесе вам мільйон переглядів. Крута камера, фон чи локація не здатні підкорити Youtube, а ось ви та ваша ідея – так!

Ангеліна Капітула

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s