Ukraїner: новий National Geographic

on

Чи любите ви подорожувати? Впевнені, що так. А до якого міста ви б хотіли поїхати? Мабуть, до Варшави, Барселони чи Берліна? Вгадали? Замість того аби насолоджуватися здобутками інших держав (це, звичайно, також треба), варто подивитися на свою країну під іншим кутом. Не знаєте з чого почати? Ukraїner вам допоможуть знайти правильний напрямок для подорожі.

стаття 7.png

Цей молодий YouTube-канал зосереджений на дослідженні та розповсюдженні історичних фактів про Україну. У вас буде змога дізнатися інформацію про пам’ятки та людей, яка ще не заїжджена ЗМІ. Перегляд кожного відео – це шанс доторкнутися до чогось невідомого та водночас рідного. Проект створено для того, щоб наші знання про державу не обмежувалися фактами зі шкільної програми. Запитайте у себе, як багато ви можете розповісти про кожен регіон?

22 193 (станом на 4 грудня 2018 р.) 
кількість підписників


Перше відео на каналі:

25 лип. 2016 р.
Замок Сент-Міклош та
Йосип Бартош · Ukraїner


Відео з каналу з найбільшою кількістю переглядів:

55 531: Карпати. Україна з неба · Eкспедиція Ukraїner

41 064: Влог Закарпаття #8. Ромський табір у Королево · Ukraїner

39 062: Мішель Якобі і його Карпатські буйволи · Ukraїner


Команда Ukraїner перебуває в експедиції з липня 2016-го року до кінця грудня 2018 року. Мета – дослідити 16 історичних земель, починаючи від Волині, закінчуючи Таврією. Але головна суть полягає у тому, що ви зможете почути та побачити не просто сухі факти про земельні ділянки, а станете співучасником історій про життя та здобутки пересічних, але вже таких видатних українців.

стаття 74.png

Якщо ви думаєте, що творці та учасники проекту просто приїжджають до будь-якого міста та знімають відео про будь-що – ви помиляєтеся. До кожного знімального процесу ретельно готуються. Усе починається з підготовки: пошук локації та героїв, і створення команди для дослідження. Пізніше відбувається дво-або тритижнева експедиція, протягом якої проходить збір матеріалу. Уже після цього команда розбивається на підгрупи і кожен починає займатися своєю справою: підбір бір фото, монтування відео, написання тексту та аналіз інтерв’ю. Для того аби ви побачили п’ятихвилинне відео, працює величезний штаб людей, що робить неймовірну кількість роботи.

стаття 73.png

Усі відео на каналі поділені на кілька категорій:

• Історії;
• Україна з неба;
• Відеоблоги;
• Місця. Короткі відео;
• VR. Відео 360.

Один із героїв відео «Екопоселення у Пацканьово» Володимир Вашко, сказав: «Єдине, що я можу забрати з собою- – це ,те, що напрацюю й збережу всередині». Ця цитата максимально передає головний посил проекту – працювати заради задоволення та добрих справ. Не боятися створювати щось своє та вкладати душу у все, що робиш.

стаття 72.png

Впевнені, що після перегляду ви будете насправді inspired, бо кожне відео надихає на зміни. Навіть не сумніваємося, що у вас одразу виникне бажання зібрати рюкзак та купити квитки до місця, яке вас вразило. Чому саме маленький рюкзак, а не велика валіза? Бо ви будете їхати за враженнями та емоціями, які треба пакувати в себе, а не у величезну сумку. Ukraїner – це не про гроші, пафос, популярність, лайки та підписників.

Це про родину та друзів, маму та тата, бабусю й дідуся, про традиції та їх продовження, про силу та амбіції, про мрії та їх здійснення. Ukraїner – це про кожного з нас.

Рекомендовані відео для перегляду (на основі власних вражень):

Екопоселення у Пацканьово;


Арабатська стрілка: перетворення на межі;


СЕЛОVIE Кінські Роздори;


Славське. Карпати. Експериментальне екобудівництво;


Пороми на Дністрі.


P. S. Якщо ви хочете допомогти проекту, то можете зробити благодійний внесок або подати заявку, щоб стати волонтером, або все разом.
P. S. Наступного разу, коли у вас з’явиться вільна хвилина не гортайте безкінечно знімки в Instagram. Краще ввімкніть Ukraїner та відчуйте гордість за тих людей, які живуть поруч.

Карина Степанян

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s