Blog 360: Спроба витягти вас із дому на цих вихідних

Люди можуть зняти прекрасні відео про подорожі в Париж/Мілан/Лондон, але не можуть зняти якісний контент про подорожі Львовом/Києвом/тут може бути ваше улюблене місто України.

Вас також час від часу наздоганяє ця думка, коли потрапляєте на приклади таких спроб на телебаченні чи в тому ж YouTube? І, ні, не говоріть, щось таке, як: «Пф, порівняли маштаби!», тому що порівнювати нічого й не потрібно. А все, що потрібно – це цікавий та якісний продукт про подорожі Україною, де б збіглося все – концепція, стиль, зйомка.
Так, інколи бажати, щоб усі зірки зійшлись – це якась ідеалістична мрія, якої краще не триматися. Хоча …

Але ж хіба у нас не має «матеріалу» для контенту, який би показав новий стиль подорожей (а сам процес мандрування давно зазнав змін) та особливості його здійснення? Баланс між надто рекламним «куди піти поїсти» та занудною «історичною довідкою» – це не про нас. Ми дивимося тільки в один бік, як коні в шорах.
Але раптом команда Blog 360 все ж спробувала зробити це: а)живо, б) красиво, в) цілісно.

7 847
кількість підписників


Перше відео на каналі:

24 бер. 2016 р.
Blog 360 – подорожі Україною. Івано-Франківськ


Відео з каналу з найбільшою кількістю переглядів:

78 558: Blog 360 – подорожі Україною. Яремче. Ворохта. Криворівня

44 215: Blog 360 – подорожі Україною. Шацькі озера

43 484: Blog 360 – подорожі Україною. Івано-Франківськ


Тепер за пунктами:

А) ЖИВО
Тут йдеться про багато компонентів, які допомагають створити цікавий відео-контент. Динаміка відео не дозволяє знудитися, тому що й сама «програма» в середньому триває двадцять хвилин.
У цей хронометраж вміщується найцікавіше, без дірок в сценарії та ілюстративному наповненні. Разом із цим живими є й ведучі/головні герої/блогери (ніби буває по-іншому). Але буває. Ні риба ні м’ясо – часто опиняється в кадрі, через що від відсутності яскравої емоції чи реакції, відео стає плоским.
Брат і сестра в одній команді – то або до великої біди, або до великого щастя. У випадку проекту Blog 360 Володимир Романяк та Мар’яна Романяк дуже легко та природньо співпрацюють у кадрі, що додає свого плюса в атмосферу відео. Часом помічаєш, що ці чи інші фрази добре підготовлені, інколи ж здається, що знято без оклику «камера! мотор!». Та все ж ти віриш, що реакція правдива і щира.

стаття 52.png

Б) КРАСИВО
Ось тут йдеться про стиль зйомки, який, на нашу думку, одною із головних причин такої якості проекту. Кадри із коптера надають програмі маштабу. Моменти, коли кадр піднімається над прекрасними українськими локаціями (чи то зйомка Чернівецького університету, замку Любарта, чи зимового Львова, чи навіть прості зйомки руху автомобіля по дорозі) змушують із захопленням слідкувати за тим, що відбувається на екрані. Варто також згадати про кадрування та загальне «смакування» кожного міста за допомогою камери. І найважливіше те, що тобі не стає нудно від довгих статичних кадрів, як вже згадувалося – динаміка відеоряду не дозволяє знудитися. Будь-яке місто оживає.

стаття 5.png

В) ЦІЛІСНО
У кінцевому результаті ми отримуємо відеоконтент, над кожною частиною якого добре попрацювали. Тобто не виникає враження, що заморочувалися лише над зйомкою, чи лише над закадровим голосом, чи над спробую знайти свій стиль. Щось конкретне не відділяється, що змушує інші компоненти відео виглядати не такими вже й цікавими та прісними. І це лише показує, що авторам проекту важливо, і найважливіше, цікаво працювати над своїм творінням. Вибір локацій, стиль подачі, зйомки, підводки – це все працюємо на одному рівні.

стаття 55.png

До цих критеріїв, за якими намагалися переконати вас, що Blog 360 змусить сісти в автомобіль та поїхати у мандрівку вже цими вихідними, можна додати те, що проект йде вперед із кожною програмою. Якщо спочатку все ж могло знайтись за що можна було скептично піднести брову вверх, то на цьому етапі, чи то за допомогою аудиторії, чи іншої мотивації – Blog 360 щоразу пропонує глядачам ще якісніший продукт. А тим самим створює конкуренцію, потрібну для розвитку українського YouTube.

Олена Басараб

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s