Як організувати свій Стенфорд вдома

on

Просто зараз закрийте свій Instagram або Facebook і згадайте про те, що інтернет створений не тільки для того, щоб шукати у ньому смішні відео про котиків/панд/єнотів (ну, добре, подивіться останнє і закрийте). Якщо все ж говорити серйозно то здається, що сьогодні інтернет найчастіше стає джерелом інформації для розважальної сфери життя. Гіперболізація у цьому твердженні напевно присутня. Але будьмо чесними, інтернет ми частіше використовуємо у цілях розваги, а не роботи над собою.

Однак, виявляється, що хоча б півгодини в інтернеті із користю щодня – і ваша скринька зі скарбами (у цьому випадку скарбом є ваше знання) поповнюється ще однією монетою. Сьогодні всесвітньо відомі університети, навчання в яких вимірюється тисячами доларів у рік, викладають онлайн-лекції просто в мережу і не просять за це ні центу. Люди залюбки діляться знаннями в соціальних мережах і блогах, створюються спеціалізовані сайти, які допомагають отримати освіту просто на дивані, найважливіше – знати де шукати такі платформи.

Найпопулярніші з них до вашої уваги.

TED

Ну хто не знає про Ted? Ted – це платформа, де зібранні думки, які варті поширення. Та й взагалі Ted – це окремий неформальний інститут, який здивує вас своїми короткими (не більше ніж 20 хвилин) «лекціями» на найрізноманітніші теми. Переглянути таке відео за сніданком – й ідей на день вистачить сповна.

Безымянный-12

 

FutureLearn

FutureLearn – сайт, який пропонує безкоштовні онлайн-курси (а за додаткову платню пропонує сертифікат про закінчення одного з них). Курси діляться на частини, які можна пройти у будь-який час, до того ж ви можете спілкуватися онлайн із лектором або із іншими «студентами». Вибір категорій на сайті дуже актуальний: «бізнес і менеджмент», «мистецтво та медіа», «здоров’я і психологія», «історія», «мови та культури», «закон», «література», «природа і довколишнє середовище», «політика і сучасний світ», «наука», «інженерія та математика», «навчальні навички», «навчання», «техніка та кодування»… До кольору, до вибору!

Безымянный-13

CrashCourse

CrashCourse – це цікаві відео про те, що ми всі б мали знати, але через власну лінь чомусь пропустили це повз. Якщо вам швидко потрібно ввійти в суть справи, наприклад, нарешті зрозуміти структуру ДНК чи розібратися наскільки «Джейн Ейр» є автобіографічним текстом – вперед на CrashCourse.

Безымянный-14

Coursera

National Geographic Society, University of California, Johns Hopkins University, Yale University, The State University of New York, Berklee College of Music і т.д. Coursera може запропонувати онлайн-курси із багатьох університетів світу і навіть оплатити їх, забезпечивши такою собі «стипендією». І все ідея про те, що стенфордський курс можна пройти у себе в кімнаті за комп’ютером не має просто так залишити вас.

Безымянный-1

 

 

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s